„SWIM- SMILE OLIMPIC WPŁYŃ NA SWOJE ZDROWIE”

Utworzono dnia 22.04.2024

WIOSENNE ZAWODY PŁYWACKIE 2024

W dniu 04.04.2024r. na basenie „Olimpic” w Strawczynku odbyły się WIOSENNE ZAWODY PŁYWACKIE 2024 „SWIM- SMILE OLIMPIC WPŁYŃ NA SWOJE ZDROWIE”.

Celem zawodów było: umożliwienie sprawdzenia swoich umiejętności pływackich w rywalizacji sportowej; przegląd umiejętności pływackich w celu wyłonienia talentów pływackich wśród dzieci i młodzieży; efektywne wykorzystanie infrastruktury sportowej basenu OLIMPIC.

Zawody miały charakter międzyszkolny, wzięli w nich udział uczniowie z prawie 40 szkół. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas II – VIII, którzy w wodzie czują się jak przysłowiowe „ryby”. Uczestnicy rywalizujący w wodzie po swoich startach otrzymywali medale. Najlepsi nagrodzeni byli pucharami, dyplomami i upominkami.