Wybraliśmy Samorząd Uczniowski

Utworzono dnia 11.10.2017

W ostatnich dniach  września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.
Poprzedzone zostały kampanią wyborczą. Kandydaci rozwieszali plakaty ze swoimi propozycjami działań, które miały zachęcić uczniów do głosowania na nich. Odbyło się także spotkanie z kandydatami, podczas którego prezentowali swoje programy, a pozostali uczniowie mogli zadawać im pytania.
29 września przyszedł czas na wybory. Każdy uczeń otrzymał przygotowana kartę do głosowania z nazwiskami kandydatów.

Komisja wyborcza w składzie: Karolina Ciszek kl. VII , Kinga Frączek kl. VII, Kacper Gos kl. VI, Filip Lis kl. V i Oliwia Wychowaniec kl. IV  czuwała nad prawidłowym przebiegiem glosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów.

Okazało się, że Przewodniczącym Samorządu Szkolnego została wybrana Łucja Wilczyńska - uczennica klasy VI,  zastępcą przewodniczącego Eliza Gorzelak, uczennica klasy VII, a funkcję skarbnika otrzymała Stella Jankowska, uczennica  klasy VII.
Nauczycielem nadzorującym przebieg wyborów był opiekun Samorządu Uczniowskiego Jolanta Gołuch.

Gratulujemy i czekamy na realizację wyborczych postulatów!!!