Wybory Samorządu Uczniowskiego

Utworzono dnia 15.10.2015

We wrześniu w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie mogli prowadzić kampanię wyborczą. Na korytarzu pojawiły się plakaty oraz liczne obietnice wyborcze :)

Dnia 29 września każdy z uczniów naszej szkoły oddał głos na swojego kandydata. Po przeliczeniu głosów Komisja Wyborcza wyłoniła trzech uczniów, którzy otrzymali największe poparcie wśród rówieśników.  Największą ilość głosów otrzymał uczeń klasy VI Jakub Jaros i tym samym został wybrany na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

A oto Samorząd Uczniowski wybrany przez Was – uczniów, którzy pokładają wielkie nadzieje i liczą na godne reprezentowanie:

Przewodniczący – Jakub Jaros

Zastępca – Wiktoria Gos

Skarbnik – Wiktoria Siwek

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: p. Katarzyna Grzesik (klasy I – III), p. Iwona Toporek (klasy IV – VI).