Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa w Rudzie Strawczyńskiej

Kadra pedagogiczna

ROK SZKOLNY 2017/2018

Dyrektor Szkoły Podstawowej
mgr Agnieszka Prędota-Gad

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

  • mgr Anna Kowalczyk - wychowawczyni oddziału przedszkolnego
  • mgr Elżbieta Kozieł - wychowawczyni klasy III
  • mgr Katarzyna Głowacka - wychowawczyni klasy I
  • mgr Joanna Stokowiec - wychowawczyni klasy II
  • mgr Katarzyna Grzesik

JĘZYK POLSKI

  • mgr Anna Szymańska - wychowawczyni klasy IV

HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO

  • mgr Anna Szymańska
  • mgr Elżbieta Kozieł

JĘZYK ANGIELSKI

  • mgr Iwona Toporek - wychowawczyni klasy VII

JĘZYK NIEMIECKI

  • mgr Katarzyna Sarnat

MATEMATYKA

  • mgr Jolanta Gołuch - wychowawczyni klasy V

PRZYRODA

  • mgr Katarzyna Głowacka

BIOLOGIA

  • mgr Wioletta Ciesek

FIZYKA

  • mgr Justyna Kowalczyk - Knap

CHEMIA

  • mgr Wioletta Ciesek

GEAGRAFIA

  • mgr Marzena Stępień - Komar

MUZYKA

  • mgr Katarzyna Grzesik
  • mgr Emilia Zielińska - wychowawczyni klasy VI

PLASTYKA

  • mgr Emilia Zielińska

TECHNIKA

  • mgr Jolanta Gołuch

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

  • mgr Jolanta Gołuch
  • mgr Zbigniew Kukla

WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • mgr Agnieszka Prędota - Gad
  • mgr Emilia Zielińska

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

  • mgr Katarzyna Głowacka

NAUCZYCIEL - BIBLIOTEKARZ

  • mgr Elżbieta Kozieł

RELIGIA

  • mgr Aldona Grzyb
  • mgr Aneta Kołomańska

 

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

Dyrektor Szkoły Podstawowej
mgr Agnieszka Prędota-Gad

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

  • mgr Anna Kowalczyk - wychowawczyni oddziału przedszkolnego
  • mgr Elżbieta Kozieł - wychowawczyni klasy II
  • mgr Katarzyna Głowacka - wychowawczyni klasy III
  • mgr Katarzyna Grzesik - wychowawczyni klasy I

JĘZYK POLSKI

  • mgr Anna Szymańska

HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO

  • mgr Anna Szymańska
  • mgr Elżbieta Kozieł

JĘZYK ANGIELSKI

  • mgr Iwona Toporek - wychowawczyni klasy VI

MATEMATYKA

  • mgr Jolanta Gołuch - wychowawczyni klasy IV
  • mgr Beata Żońca

PRZYRODA

  • mgr Katarzyna Głowacka

MUZYKA

  • mgr Katarzyna Grzesik
  • mgr Emilia Zielińska - wychowawczyni klasy V

PLASTYKA

  • mgr Emilia Zielińska

TECHNIKA

  • mgr Jolanta Gołuch

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

  • mgr Jolanta Gołuch
  • mgr Katarzyna Grzesik
  • mgr Beata żońca

WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • mgr Agnieszka Prędota - Gad
  • mgr Emilia Zielińska

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

  • mgr Katarzyna Głowacka

NAUCZYCIEL - BIBLIOTEKARZ

  • mgr Elżbieta Kozieł

RELIGIA

  • mgr Aldona Grzyb
  • mgr Aneta Kołomańska

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

Dyrektor Szkoły Podstawowej
mgr Agnieszka Prędota-Gad

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

  • Danuta Kowalczyk - wychowawczyni oddziału przedszkolnego
  • mgr Elżbieta Kozieł - wychowawczyni klasy I
  • mgr Katarzyna Głowacka - wychowawczyni klasy II
  • mgr Katarzyna Grzesik - wychowawczyni klasy III

JĘZYK POLSKI

  • mgr Anna Szymańska

HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO

  • mgr Anna Szymańska
  • mgr Elżbieta Kozieł

JĘZYK ANGIELSKI

  • mgr Iwona Toporek - wychowawczyni klasy V

MATEMATYKA

  • mgr Jolanta Gołuch - wychowawczyni klasy VI
  • mgr Beata Żońca

PRZYRODA

  • mgr Katarzyna Głowacka

MUZYKA

  • mgr Katarzyna Grzesik
  • mgr Emilia Zielińska - wychowawczyni klasy VI

PLASTYKA

  • mgr Katarzyna Grzesik
  • mgr Emilia Zielińska

TECHNIKA

  • mgr Jolanta Gołuch

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

  • mgr Jolanta Gołuch
  • mgr Beata Żońca

WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • mgr Agnieszka Prędota - Gad
  • mgr Emilia Zielińska

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

  • mgr Katarzyna Głowacka

NAUCZYCIEL - BIBLIOTEKARZ

  • mgr Elżbieta Kozieł

RELIGIA

  • mgr Aldona Grzyb

 

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

Dyrektor Szkoły Podstawowej
mgr Agnieszka Prędota-Gad

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

  • Danuta Kowalczyk - wychowawczyni oddziału przedszkolnego
  • mgr Ewa Bujak - wychowawczyni klasy I
  • mgr Katarzyna Grzesik - wychowawczyni klasy II
  • mgr Elżbieta Kozieł - wychowawczyni klasy III

JĘZYK POLSKI

  • mgr Anna Szymańska

HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO

  • mgr Anna Szymańska
  • mgr Elżbieta Kozieł

JĘZYK ANGIELSKI

  • mgr Iwona Toporek - wychowawczyni klasy IV

MATEMATYKA

  • mgr Jolanta Gołuch - wychowawczyni klasy V
  • mgr Beata Żońca

PRZYRODA

  • mgr Ewa Bujak

MUZYKA

  • mgr Katarzyna Grzesik
  • mgr Emilia Zielińska - wychowawczyni klasy VI

PLASTYKA

  • mgr Katarzyna Grzesik
  • mgr Emilia Zielińska

TECHNIKA

  • mgr Jolanta Gołuch

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

  • mgr Jolanta Gołuch
  • mgr Beata Żońca

WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • mgr Agnieszka Prędota - Gad
  • mgr Emilia Zielińska

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

  • mgr Ewa Bujak

NAUCZYCIEL - BIBLIOTEKARZ

  • mgr Elżbieta Kozieł

RELIGIA

  • mgr Aldona Chudak

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Luty 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

Imieniny

Znalezione obrazy dla zapytania szkoła bez przemocy